• +90 212 221 94 76
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri

Image

Turnike Sistemleri ile

  • Giriş çıkış alanları daha kontrollü
  • Yüz tanıma, parmak izi ve kart okuyucu terminaller ile entegrasyon
  • Paslanmaz çelik gövde
  • Güçlü motor mekanizmaları
  • Farklı tarz ve boyutlarda her alana uygun modeller
  • İç ve dış alan kullanımlarına uygun modeller
  • %100 Yerli üretim
Single & Double Tripod Turnikeler

T250A

Image

T-250

Image

303A

Image

T450

Image
VIP Motorlu Turnikeler

T150

Image

SG-212

Image

SG-1WS

Image

SG-WMC

Image
Hızlı Geçiş ve Boy Turnikeleri

LTOP-111

Image

LTF 113D-114D

Image

LTF 114

Image

Turnike sistemleri ile erişim güvenliğini ve giriş çıkış kontrolünü arttırın. Giriş ve çıkış kontrolünü yapmak istediğiniz alanların boyutlarına göre farklı turnike modelleri ve kombinasyonlarını tercih edebilirsiniz.

Kart okuyucu, yüz tanıma, parmak izi ve diğer biyometrik geçiş kontrol üniteleri Turnikeler üzerine monte edilir. Yalnızca giriş yetkisi olan kişiler turnikelerden geçebilirler. 

Kullanım amaçları ve yerlerine göre değişik turnike tipleri mevcuttur.

Bel tipi turnike sistemleri, insan beli boyunda olan turnikelerdir. Bu turnikeler tripod turnike yani üç kollu turnike sistemleri olarak da adlandırılmaktadır.

Boy tipi turnikeler Metro, ticaret merkezleri, özel bürolar, stadyumlar, cezaevleri, hükümet ve sanayi binaları ya da Askeri Üsler gibi yerlerde yoğun kullanım ve kalabalıkların üstesinden gelme konusundaki yeteneği ile kendini kanıtlamış Tam Boy Turnikeler kontrollü ve yüksek güvenlikli geçis için sağlam çözümler sağlar.

VIP Turnikeler VIP, Engelli Girişi veya Acil Çıkış Kapısı gibi çeşitli uygulamalarda kullanılır. Engelli bireylerin, normal turnikelerin geçiş genişliklerinin uluslararası tekerlekli sandalye standartlarıyla uyumlu olmamasından dolayı normal bir turnikeden geçmesi mümkün değildir. VIP-Engelli Geçiş turnike sistemlerinin, turnike uygulaması yapılacak olan her alanda kullanılması tavsiye edilmektedir.

Hızlı Geçiş Turnikeleri daha çok metrolarda, hava limanlarında ve geçişin yoğun olduğu ve sistemin hızlı çalışmasının istendiği yerlerde kullanılır. Hızlı geçiş turnikelerinin kullanımı gün geçtikçe artmaktadır.

 

Turnike geçiş sistemleri

© 2021 Ozgur Zaman. All Rights Reserved. Powered by Arse