Otel Kapı Kilit Sistemleri

Günümüz teknolojisi ile gelişen kilit sistemleri özellikle otel ve pansiyon gibi kurumlarda teknolojik kartlı sistemlere dönüşmüştür.  Yüksek güvenlik sağlayan otel kapı kilit sistemleri mikro motor ve mikro switch sistemine sahip olması ile  100.000 kullanıma kadar size teknolojik anahtar görevi görürken orijinal pilinin bitmesinden sonra da mekanik kilit olarak görev yapmaya devam eder. Otel misafirlerinin güvenliklerini sağlayan otel kapı kilit sistemleri  aynı zamanda kapıların fiziki olarak zorlanmasının ve oda güvenliğinin  riske edilmesinin de önüne geçerek misafirlere güvenli bir tatil imkanı sağlar. Teknolojik kart sistemleri ile çalışan otel kapı kilit sistemleri etkin kart  koruması sağlaması, 5 kilit dilini aynı anda senkronize ederek güvenlik oluşturması, kapıdan en son 1000 girişi  izlemesi, maksimum denetim mekanizmasına sahip olması, 30 * *80 mm kalınlığındaki  tüm kapılarda kullanılabilmesi gibi  özelliklere de sahiptir. 

Otel kapı kilit sistemleri teknolojik kart sistemleri olmasına karşın acil durumlarda mekanik anahtar olarak da görev yapabildiği için  size maksimum güvenlik sağlar. Kablosuz bir şekilde kolay kuruluma sahip olması ve kullanımının kolay olması misafirlere maksimum rahatlığı ve konforu sağladığı gibi  entegre server programına sahip olması da aynı anda 5 farklı bilgisayarda gerçek zamanlı olarak çalışmasını ve takip edilmesine imkan sağlar. İnteraktif  kodlama programı ile tek bir tıkla check in – check out  yapabilir,  4 adet kalem pille maksimum 20000 açma kapama yapabilirsiniz. Enerjisi bitmesine yakın size sesli ikaz yöntemi ile enerjisinin bittiğini de size haber vererek anahtarı mekanik olarak kullanmak zorunda kalmanızın da önüne geçer.

Otel kapı kilit sistemleri sayesinde otel müşterilerinin  hangi tarihlerde odayı kullanacağı kartın içine yazılarak tarih bitiminde kartın işlevsiz hale gelmesi sağlanarak müşterilerin otelden ayrılması durumunda odanın güvenliği kendiliğinden sağlanmış olur. Kullanım bitiş tarihinden itibaren artık sistem dışı olan anahtar görevlinin yeni bir tanımlama yapmasından sonra tekrar aktif hale gelir. Oldukça işlevsel ve kullanışlı olan otel kapı kilit sistemleri müşterilerin de maksimum güvenlik ve konforunu sağladığı için otele imaj ve itibar kazandırır.