Otel Oda Kapı Kilidi

Tellerin odalarının güvenliklerini sağlamak adına teknolojik otel oda  kapı kilit sistemleri tercih edilmelidir. Otel oda kapı kilit sistemleri kapı kolunun üzerinde yer alan manyetik bir okuyucunun  kartı okuması ile kilit sisteminin devre dışı kalmasını sağlayan bir sistemdir. Kilit sisteminin üzerinde 8 santimetre uzaklığa kadar  kapı kolu üzerinde  yer alan kart okuma alanı sayesinde otel lobisinde size tanımlanmış olan kartı okutarak odanızın kilidini açabilirsiniz. Otel oda  kapı kilit sistemlerinde mifare ve Em card gibi farklı kart türlerinin entegre edilebilmesi sizlere farklı markalar ile çalışma kolaylığı da sağlamaktadır. Ayrıca  master card, ziyaretçi kartı,  acil durum kartı,  kat kartı gibi kart türlerinin de entegre edilebiliyor olması  hem otel yetkililerine hem de müşterilere maksimum güvenlik ve konfor sağlanmasında yardımcı oluyor.

4 adet piller çalışıyor olması, yaklaşık olarak 3 kilogram gibi bir ağırlığa sahip olması kapılarda ekstra bir yük oluşturmaz iken  4 adet pille 100.000 kere açma kapama yapması da sizlere tasarruf imkanı sağlıyor. Son 100 geçiş öncesinde sizlere ikaz veren kapı kilitleri pilleri bitse dahi mekanik olarak anahtar görevi görüyor. Ayrıca teknik bir sistem olması ve manyetik algılama sistemleri ile çalışıyor olmasına karşın 15 bin voltluk manyetik alana maruz kalsa dahi çalışabilme özelliği olması sistemin ne kadar güvenilir bir sistem olduğunu kanıtlıyor. Oda güvenliğini her koşulda sağlayan ve veri kaybı yaşamadan oda giriş çıkışlarını kayıt altına alan otel oda kapı kilit sistemleri her konuda  otel yetkililerine kolaylık sağlıyor.

 Sahip olduğu manyetik kart okuma alanı ile 0.5 saniye de kartı okuyarak tanımlayan ve kilit sistemini devre dışı bırakan otel kapı kilit sistemleri bu özellikleri ile  müşterilerin kapı önünde uzun süre beklemesinin önüne geçiyor. Pili bitse dahi hafızasındaki tüm verileri  saklayan ve entegre olduğu bilgisayar serverına gönderen kilit sistemi güvenlik ile ilgili tüm dataları güvenli bir şekilde saklıyor. Otel içinde ve odalarda yapılan giriş çıkışları kayıt altına alması, 100000 geçişi 4 adet kalem pille yapması ve anlık olarak kart okuması yapıp tanımlaması teknolojik olarak en üst düzeyde bir kilit sistemi olduğunu gözler önüne seriyor.