Personel Devam Kontrol Sistemi (pdks)

Soyal AR-837E

Soyal AR-837E

Soyal AR-725E

Soyal AR-725E

RF-600

RF-600

ZkTeco SC503

ZkTeco SC503

ZkTeco SC700

ZkTeco SC700

Personel Devam Kontrol Sistemi

Personel devam kontrol sistemi denince aklımıza ilk gelen düşünceler işe giriş ve çıkışları kontrol etmek, fazla çalışmaları, eksik çalışmaları takip etmek gelir.

Bu sistem farklı şekillerle geçmişden günümüze ulaşmıştır. Teknolojiniin eksik olduğu dönemlerde imza ile başlayarak teknolojinin biz insanlara katkıları ile kart basma makinaları, kart okuma makinaları, parmakizi makinaları ve yüz tanıma makinalerı ile günümüze uzanan sistemdir.

Makinalar personelin işe geldiği ya da gittiği süreyi dijital ortamda almaya yarar. Bu alınan saat bilgisi yazılım üzerinde işlenerek firmaya ya da personelin hak ettiği fazla çalışma normal çalışma ve eksik çalışmaları hesaplatır.

Sistem günümüzde çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Her sektör her işletme bu sistemi tercih edebilir durumdadır. Sistemin eksik bir yönü kesinlikle yoktur.

Veriler dijital ve gerçekçidir. Teknolojinin ve insanların talepleri üzerine personel devam kontrol sistemi her geçen gün gelişerek bizlerekolaylıklar sunmaktadır.

Firmamız Özgür Zaman Kontrol Sistemleri piyasaya sunmuş olduğu WebPdks yazılımı ile personel devam kontrol sisteminde devrim sayılacak bir işe imza atmıştır.

WebPdks programımızın çalışma mantığı tamamiyle kullanıcı dostu ve reel bilgileri hesaplamaktır. Birden fazla işletmeyi ya da firmayı tek çatı altında takip etme imkanı WebPdks yazılımımız ile mümkündür. Web tabanlı olması istenilen zaman istenilen yerden programa erişimi sağlmak ve personellerin devam kontrolünü yapmak için muhteşem bir imkandır.

Personel Devam Kontrol Sistemin Avantajları

Personel sayısı azda olsa çokda olsa her işetme için önem arz eden bu sistem doğru makina ve doğru yazılım ile uzun yıllar yüksek performanslı olarak kullanılabilir.

Üst kısımda da belirtiğim gibi sistem tamammen kullanıcı dostu ve doğru hesaplamalar yapan sistemdir. Sistemi düşünmenizdeki en önemli hususlardan biriside ay sonunda personellerinizin maaşlarını (puantaj) saatlerce hatta günlerce uğraşmadan dakikalar içerisinde hesaplamanız mümkündür.

Fazla çalışması eksik çalışması normal çalışması tamamı sistem üzerinde hesaplanır ve dakikalar içerisinde size hesaplanmış halini raporlar.

Bunun dışında personel devam kontrolü işe geliş ve gidiş sürelerinide disiplinize eder. Firmanıza takacağınız bir makina ve yazılım ile piskolojik olarakda personellerin işe geliş ve gidiş saatleri düzene girer.

Bu belirtmiş olduğum konular ile ilgili firmamız uzman kadrosu, gerek kaliteli makinaları gerekse performanslı ve sorunsuz çalışan yazılımları ile 1993 yılından günümüze kadar personel devam kontrol sistemleri hizmeti sunmaktadır.

Siz değerli firmalara konu ile ilgili destek ve hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Saygılarımla..