Web Tabanlı PDKS Programı

 • Web PDKS

  Web PDKS

 • Web PDKS

  Web PDKS

 • Web PDKS

  Web PDKS

 • Web PDKS

  Web PDKS

  Web tabanlı PDKS programı; web üzerinden online personel takibi yapmanızı sağlayan bir yazılımdır. Bu yazılım içerisinde sınırsız sayıda client tanımı yapılarak dilediğiniz kadar personelin takibini internet üzerinden yapabilirsiniz. Sınırsız adet client dışında sınırsız adet  departman,vardiya, bordro alanı, parametre eklenebilen bir program olduğu için  bir iş yerinde kontrol edilmesi gereken tüm parametreleri internet üzerinden takip etmenizi sağlayan bir kontrol programı olarak da tanımlanabilir. PDKS programı MSSQL veri tabanı kullanılarak yazılan bir program olduğundan  kolay bir şekilde güncellenebilir. Aynı zamanda SAP uyumlu olan web tabanlı PDKS programı  personel giriş çıkış raporlarını, giriş çıkış saatlerini, mesai saatlerini, devam prosedürleri ve devamsızlık gibi  verileri  raporlayarak size sunar.  Bir takip ve kontrol programı olmasına karşın takip işlemleri dışında  normal mesai hesapları, fazla mesai hesapları,  kesinti ve ek kesinti hesaplarını yaparak size kolaylık sağlayan bir özelliğe de sahiptir.

  Senelik izin takibi, süreli personellerin  çalışma planlarına uyumunu vb. takip işlemlerini Özgürzaman call center aracılığı ile online olarak takip edebilirsiniz.  Personel takibi ile ilgili olarak parmak izi okuyucu, kart okuyucu, yüz tanıma sistemleri, göz tanıma sistemleri ile entegre ederek kullanabileceğiniz bir sistem olması nedeniyle  tüm personelleri takip edebilir, özel personeli daha özel takip sistemleri ile entegrasyon sağlayarak kontrol edebilirsiniz. Bir bilgisayar programı olması ve açık tabanlı geliştirilebilir yazılıma sahip olması sürekli geliştirilmesini sağladığından düzenli olarak güncelleştirme yapabilirsiniz. Güncellemeleri ücretsiz olarak alabileceğiniz web tabanlı PDKS  programı ile birlikte acces erişim kontrol modülü, bina giriş çıkış kapılarında  erişim kontrol paneli,  kapıların açılış ve kapanış saatlerini, anti passback, timezone gibi erişim kontrollerini ve ziyaretçi takip modülünü de kullanarak bina giriş çıkışını  kapsamlı bir şekilde kontrol etme imkanına sahip oluyorsunuz.

  Bina giriş çıkışı dışında yemekhane, eğitim hane, dinlenme odası, bina spor alanı gibi diğer alanlara giriş çıkışları da otomatik olarak ayarlayabileceğiniz bir sistem olması sizlere bilgisayar ekranından binayı otomatik olarak kontrol etme imkanına kavuşturuyor. Dilediğiniz gibi kuracağınız kapı erişim modülleri ile personelin hangi saatlerde kapıdan geçebileceğine kadar kapsamlı bir takip işlemi gerçekleştirebilirsiniz.