Web Tabanlı Personel Takip Sistemi

 • Web PDKS

  Web PDKS

 • Web PDKS

  Web PDKS

 • Web PDKS

  Web PDKS

 • Web PDKS

  Web PDKS

   

  Personel devamlılık kontrol sistemleri olarak da bilinen web tabanlı personel takip sistemi Web PDKS ; personellerin işletmeye giriş çıkış saatlerinin belirlenmesini, kayıt altına alınmasını, personel verimliliğini artırması, günlük ve aylık giriş çıkış raporlarının hazırlanmasını sağlayan bilgisayar tabanlı takip sistemidir. PKDS sistemi ile personelin devamlılığını ve verimliliğini artırarak iş gücünün minimum hata ile illeri gerçekleştirmesini sağlamaktır. Personel takip sistemleri içinde işletme açısından en avantajlı sistem olan web tabanlı personel takip sistemi  hem tasarruf sağlar hem de  personellerin düzenli olarak takip edilmesini sağlayarak tüm verilerin kayıt altına alınmasını sağlar. Personel takip sistemi; şirketinizin üretim sürecinden ürünlerin sevkiyatına kadar size rapor sunduğu gibi personellerinizin çalışma saatlerinin, fazla mesai ve puantajlarının hesaplanmasının tamamını da sizin için yapmaktadır.

  Her firma için geliştirilmiş olan açık kodlu yazılım sistemi olan web tabanlı personel takip sistemi  bir program kurulumuna veya yazılım kurulumuna ihtiyaç duymadan internet bağlantısı olan bir bilgisayar programı aracılığı ile kontrol edebilmenizi sağlayan bir takip sistemidir.  Bilgisayarınızdan giriş yaparak sisteme ulaşabilir, dilediğiniz takip veya kontrol işlemini yapabilir veya personellerin maaş hesaplamalarını ve puantajlarını da kontrol edebilirsiniz.  Web tabanlı personel takip sistemleri sürekli olarak güncellenen takip sistemleri oldukları için güncellenmiş versiyonları sürekli olarak size iletilecek ve sistemin en güncel versiyonuna sahip olacaksınız. Güncellenmiş olan sistem içinde yenilik olarak sunulan veri kayıt sistemleri, rapor oluşturma, takip sistemlerine yapılan eklentileri de kullanabileceksiniz.

  Tamamen web tabanlı olduğu için bir program kurulumu yapmanıza veya bilgisayarınıza bir sistem kurulumu yapmanıza gerek kalmadan yapacağınız  personel takibi  sadece siz ve yetkisi olan kişiler tarafından erişilebilen bir sistemdir. Bu özelliği ile de farklı kişiler tarafından sisteme erişim sağlanıp değişiklikler yapılamaz ve oluşturulan raporlar elde edilemez. Web tabanlı personel takip sistemi verilerin güvenliğini sağlayan bir sistem olduğu için size oldukça güvenirli bir personel takip ve kontrol imkanı sağlar. Dilediğiniz zaman internet bağlantısı olan bir bilgisayar veya cep telefonu aracılığı ile sisteme erişim sağlayabilir, sitemde kayıtlı olan verilere erişebilir veya bordro hesaplamalarını yapabilirsiniz.