Web Tabanlı PKDS Sistemleri

 • Web PDKS

  Web PDKS

 • Web PDKS

  Web PDKS

 • Web PDKS

  Web PDKS

 • Web PDKS

  Web PDKS

  PDKS sistemleri; ilk defa 1988 yılında icat edilen mekanik kart basma saatlerin günümüz teknoloji ile birleştirilerek web tabanlı olarak personel takip ve kontrol sistemleridir. Personelin zaman ve devamlılık yönetimini kontrol etmenizi sağlayan web tabanlı PDKS sistemleri bir bilgisayar yazılımıdır. Bir program gerektirmeden kullanabileceğiniz web tabanlı PDKS sistemleri  google crome, Explorer, firefox gibi internet tarayıcıları üzerinden giriş yaparak  dilediğiniz kontrolleri yapabileceğiniz bir sistem olma özelliğine de sahip. Web tabanlı PDKS sistemlerinin personel takibi dışında size sağladığı bir çok avantaj vardır:

   

  PKDS Sistemin Avantajları

   

  1 ) Yazılım aracılığı ile her an her yerden dilediğiniz gibi sisteme giriş yapabilir ve dilediğiniz personel takibini veya kontrolünü yapabilirsiniz.

  2 ) Web üzerinden giriş yapmanızı sağlayacak serverlara sahip olduğu için bilgisayarınıza bir program eklemenize veya bir kurulum yapmanıza gerek kalmadan basit birkaç tık ile sisteme erişim sağlayabilirsiniz.

  3 )  Personel takibi ve kontrolü ile elde eddilen verilerin saklanması, raporlanması ve  data merkezine eklenmesi işlemleri otomatik olarak yapıldığı için datalarınız güvenli bir şekilde web üzerinde saklanmaktadır.

  4 ) Web tabanlı PDKS sistemlerinin maliyetleri fiziki kontrol sistemlerinin maliyetleri ile kıyaslandığında çok cuzi maliyetlere personel takibi yapmanızı sağladığı için bütçenize yük oluşturmamaktadır.

  5 ) PDKS yazılım firması tarafından sürekli olarak güncellendiği için internet bağlantısı sayesinde PDKS sisteminiz sürekli olarak güncellenecek ve yeni versiyonunu kullanmanıza imkan sağlayacaktır.

  Web tabanlı PDKS sistemleri, iş gücü yönetimi sürecinde sizlere kolaylık sağladığı gibi  modernize edilmiş bir takip kontrol sistemine sahip olmanızı sağlıyor. İş gücü maliyetleri üzerinde tasarruf etmenizi sağlayan web tabanlı PDKS sistemleri aynı zamanda iş gücü verimliliğini de artırmanıza yardımcı olur. Yönetici olarak personel üzerindeki oto kontrol mekanizmasının sürekli ve verimli bir şekilde çalışması hem personel tarafından hem de yönetici tarafından verimliliği artıran etkenlerden biridir. Web tabanlı PDKS  sitemindetanımlı personel sayı sınırı olmadığı için sınırsız bir şekilde personel girişi yapabilir, farklı markalar ile entegrasyon imkanına sahip olduğunuz için istediğiniz zaman entegrasyon yapabilirsiniz. Personel giriş çıkış saatlerini ve personel hareketlerini takip ederek işletmeniz hakkında sağlıklı verilere sahip olabilirsiniz.