Yüz Tanıma Sistemleri

 

Yüz Tanıma SpeedFace-H5

Yüz Tanıma SpeedFace-H5

SpeedFace V5 Yuz Tanıma

SpeedFace V5 Yuz Tanıma

Face Depot 7B Yuz Tanıma

Face Depot 7B Yuz Tanıma

Face Depot 7A Yuz Tanıma

Face Depot 7A Yuz Tanıma

Yüz Tanıma MB460

Yüz Tanıma MB460

Yüz Tanıma VF680

Yüz Tanıma VF680

Yüz Tanıma TR100

Yüz Tanıma TR100

Yüz Tanıma uFace402

Yüz Tanıma uFace402

Yüz Tanıma 750R

Yüz Tanıma 750R

Yüz Tanıma 950R

Yüz Tanıma 950R

Yüz Tanıma TR200

Yüz Tanıma TR200

Yüz Tanıma uFace800

Yüz Tanıma uFace800

Yüz Tanıma Sistemlerin Özellikleri

Yüz Tanıma Sistemleri; günümüzde en yaygın olarak kullanılan kimlik belirleme türüdür. Alanları teknolojiye paralel olarak günden güne gelişmektedir.

 ‘Biometrik Teknoloji’ olarak da adlandırılan bu sistemler kullanım alanları olarak geniş yelpazelere sahiptirler. Bu sistem sayesinde güvenli bir geçiş kontrolü sağlamak mümkündür. Yüz Tanıma Sistemleri’nin kullanımı oldukça kolaydır. Kısaca bilgi vermek gerekirse , cihazların üzerinde bulunan çözünürlüğü yüksek kamera sayesinde kişilerin yüzleri analiz edilir ve kayıt altına alınır. Cihaz yüzün belli noktalarını (Göz, Burun, Ağız ve Çene arasındaki mesafe) baz alarak tanımlama sağlamaktadır. Bu sistemleri kendi aralarında kategorilere ayırabiliyoruz.  Örneğin; EKS Sistemleri(Erişim ve Geçiş Kontrol) Yemekhane Sistemleri , Üye Takip Sistemleri, Öğrenci Takip Sistemleridir. Teknolojinin hayatımızı kolaylaştıran en önemli güç olduğunun artık farkındayız ve  buna bağlı olarak,  Yüz Tanıma Sistemleri de artık bu güce dahil olmuştur. Görüldüğü üzere bu alanda yapılan çalışmalarda elde edilen başarıların oldukça yüksek olduğu da anlaşılmaktadır. Bu sistemi işletmelerinde geniş alanlara yayma fırsatı işveren kitlesinin eline ulaşmış bulunmaktadır. Bu alandaki tanıma metotlarının arasında en başarılı ve uygulama açısından en kolay olanı şüphesiz Yüz Tanıma Sistemleridir.  Öyle ki; İş yerlerimizde personel takibi ve güvenliği adına duyduğunuz tüm ihtiyaçları bu sistemler sayesinde karşılamakta ve sadece yüz verilerini kullanarak tüm personellerin giriş-çıkış , çalışmasaatlerini vardiya saatlerini, izinlerini , fazla yada eksik mesai saatlerini, saatlik , günlük , yıllık izinlerini takip edebiliyorsunuz. Bu sayede pesonellerin hesaplamalarını da yapabiliyorsunuz. Ayrıca kart kaybetme, şifre unutma gibi sorunların da tamamen ortadan kalkmış olması kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlamış oluyor. Yüz Tanıma Sistemleri ,  sizlere üst  seviye güvenlik ihtiyaçlarınız için kalıcı, kolay ve doğru bir çözüm sunuyor. Gerek hızları , gerekse kapasite ve doğruluk paylarındaki gelişmeleri küçük yada büyük tüm işletmeler için vazgeçilmez bir ihtiyaç halini almış bulunuyor. Lokal işletmeleriniz ve birden fazla farklı lokasyonlarda da firmalarınız var ise sabit IP port yönlendirme ile hepsini tek bir merkezde kontrol edebilir, rapor alabilirsiniz. Sistemin en çok tercih edilme sebepleri arasında kullanıcıların birbirlerinin yerine kart okutma teşebbüslerinin oluşturduğu durumlarda ortaya çıkan güvensizlik girişimlerinin ortadan kalkmasında oynadığı roldür.

 Sizde işletmelerinizde ihtiyacınız olan bu sistemi, alanında kendi gelişimini başarılı bir şekilde tamamlamış, profesyonel çalışma sistemi, müşteri iletişim ve çözüm odaklı uzman personeli, zengin ürün yelpazesi ve seçenekleriyle ÖZGÜR ZAMAN KONTROL SİSTEMLERİ sayesinde temin edebilirsiniz.