• +90 212 221 94 76
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Web Personel Devam Kontrol Sistemi ve Programı

Image
 • %100 Bulut tabanlı, Web browser üzerinden çalışır
 • Her yerden ve her cihazdan erişim
 • Hızlı ve pratik kullanım, kolay dashboard
 • Sunucu kiralama hizmeti
 • PDKS terminalleri ile online haberleşme
 • Kolay puantaj ve maaş hesaplama
 • Bordro programları ile entegrasyon
 • İşe devam & devamsızlık raporu
 • Geç kalma, erken çıkma, izin raporları
 • Esnek vardiya çalışma planları
 • Günlük otomatik mail ile rapor paylaşımı
Image
WebPDKS Nedir?

WebPDKS %100 bulut tabanlı bir personel devam kontrol (PDKS) yazılımıdır. Özgür Zaman markasının geliştirdiği bu personel takip programına internet bağlantısı olan her yerden bilgisayar, laptop, tablet ve akıllı telefonlarla erişilebilir. Web PDKS sistemi, günlük dilde parmak izli ya da parmak izi okuyucu olarak da bilinen personel takip sisteminin son teknolojilere göre geliştirilmiş versiyonu olarak da ifade edilebilir.

MSSQL veritabanında çalışan, ASP ve C# dillerinde yazılan WebPDKS’yi muadillerinden ayıran en önemli özellik %100 internet üzerinden çalışmasıdır. Kayıtların PDKS terminallerindenden alınmasından, puantaj ve raporlamaların yapılmasına kadar her süreç internet üzerinden online olarak yürütülür.

WebPDKS personel giriş çıkış takiplerini, personel mesaileri ve izinleri gibi devamlılığıyla ilgili bilgileri sağlıklı bir şekilde tutar. Böylece ay sonunda puantaj ve buna bağlı maaş hesapları kolaylıkla yapılır. Ayrıca ihtiyaç duyulduğunda kısa sürede geriye dönük verilere hemen ulaşılabilir. Bu özelliklerinden dolayı web tabanlı bir puantaj takip programı ya da mesai takip cihazı gibi de düşünelebilir.

WebPDKS farklı modülleriyle tek yazılım ve donanım platformu ile farklı süreçlerinizi kontrol altına alabileceğiniz bir Özgür Zaman İş Ekosistemi sunar;

WebAccess - Erişim kontrol sistemi

WebZiyaretçi - Ziyaretçi takip sistemi

WebYemekhane - Yemekhane & Kantin otomasyon sistemi

Ve diğer Özgür Zaman yazılım ve donanım çözümleri ile tam entegrasyon

Web tabanlı PDKS Sistemi Nasıl Çalışır?
WebPDKS Avantajları Nelerdir?
WebPDKS Kimler Tercih Eder?
Image

WebAccess Modülü

WebAccess Kontrol Sistemi ya da Yazılımı Nedir?

Web tabanlı geçiş kontrol sistemi bina ana giriş ve iç kapı girişlerinde kurulan turnike, akıllı kart okuyucu ve biyometrik terminallerinizi web üzerinden kontrol altına almanızı sağlar.

Web tabanlı erişim kontrol sisteminiz dünyanın herhangi bir yerinde bulunan giriş noktalarını kapsayabilir ve aynı anda birden fazla siteyi kontrol edebilirsiniz. Güvenilir bir platform, ağ üzerindeki herhangi bir giriş noktasını kontrol etmek için güvenli bir ağ kullanarak tek bir konumdan erişim denetimi yönetimine olanak tanır. Kısacası, personel giriş çıkış takip özelliğini internet üzerinden kontrol edersiniz. Bir personel takip sistemi programına ihityaç duyuyorsanız tüm gereksinimlerinizi karşılar. 


WebAccess Avantajları Nelerdir?

WebYemekhane Modülü

WebYemekhane Yazılımı Nedir?

WebYemekhane sayesinde yemekhane ve kantin girişlerini kontrol altına alabilirsiniz. Personel ve misafirleriniz yemekhane girişlerinde kurulan turnike ve biyometri özellikli geçiş kontrol cihazları ile alanlara yetkileri dahilinde giriş yapabilirler.

WebYemekhane takip yazılımı sistemi personelinize günlük, haftalık veya yıl boyunca yemek hakkı atamanıza olanak verir. Periyodik azami yemek hakkı tanımlaması yaparak ekstra masrafların önüne geçer ve yemekhane kullanımını kontrol altında tutabilirsiniz. Azami hak tanınan personel sizin belirlediğiniz azami sınıra ulaştığında yemekhane turnike sistemlerinden veya terminalinden geçiş yapamayacaktır. Yemekhane kontrol sistemi sayesinde esnek yemekhane tanımlamaları oluşturabilme gücüne sahipsiniz.

WebYemekhane Avantajları Nelerdir?

WebZiyaretçi Modülü

WebZiyaretçi Yazılımı Nedir?

Firmanıza gelen ziyaretçilerinizi takip etmeye ve kontrol etmeye yarayan bulut tabanlı Ziyaretçi Takip Programı ile dışarıdan gelebilecek her türlü tehlikeyi kayıt altına almış olursunuz.

WebZiyaretçi Avantajları Nelerdir?
Image

WebPDKS Giriş - Çıkış Terminalleri

PDKS Giriş Çıkış Terminali Nedir?

PDKS Donanımları, çalışanların çalışma alanına girerken veya çıkarken kendilerini tanımlamaları ve çalışma saatlerini kaydetmeleri için kullanılan terminallerdir. Genellikle giriş ve çıkış alanlarında duvar yada turnike üzerine monte edilir; bu sayede turnike ve kapı kontrolünü de sağlar.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan ve en sağlıklı çalışan donanımlar; PDKS Yazılımına online veri aktarabilen, biyometrik (Yüz ve parmakizi tanıma) ve RFID teknolojilerine sahip yüksek güvenlikli terminallerdir.

PDKS yazılımına veri aktarmanın yanında biyometrik kimlik doğrulaması da yaptığı için güvenlik açısından da önemli bir bariyerdir. Terminaller sayesinde gizlilik ve güvenliğin kritik önem taşıdığı noktalara izinsiz girişler denetlenir.

Özgür Zaman PDKS terminalleri, 6698 Kişisel Verileri Koruma Kanuna (KVKK) UYUMLU “TEMPLATE ON CARD” özelliklidir.

Yüz Tanıma PDKS Terminalleri
Parmak İzi Tanıma PDKS Terminalleri
RFID Kart ve Kare Kod Okuyucu PDKS Terminalleri
PDKS Terminalleri & Turnike Entegrasyonu
KVKK Uyumluluk

Yüz Tanıma Cihazları

Yüz Tanıma ile PDKS

● Günümüzde yüz tanıma, parola / kart kullanmaya, makinalara temasa gerek olmadan kişi tanımlaması yapabilen en kullanışlı, güvenilir ve kullanıcı dostu teknolojidir. Teknolojinin ana algoritması 2 aşamadan oluşur - tanımlama ve doğrulama.

● Günlük kullanımda personel yüz tanıma sistemi olarak da bilinen yüz tanıma Cihazı ve teknolojisi günümüzde personel takip sistemi için kullanılan yaygın bir teknolojidir. Çalışanlar sadece kameraya bakar ve sistem yüzü bir saniyeden daha kısa sürede tanır. 

SpeedFace-H5

Image

ProFaceX (TD)

Image

AR-837-EB

Image

AR-837-EC

Image

Parmak İzi Tanıma Cihazları

Parmak İzi Tanıma ile PDKS

● Parmak izi teknolojisi son 10 yıl içinde en yaygın olarak kullanılan biyometrik tanıma sistemi olmuştur. Biyometrik parmak izi okuyucu sistemler günümüzde plazalardan bireysel ofislere kadar pek çok iş yeri ölçeğinde sıklıkla kullanılmaktadır.

● Gelişen teknoloji ile birlikte parmak izli cihazlar da son derece güvenilir bir alt yapıya kavuşmuştur.

SOYAL Finger 837

Image

IN01-A-ID

Image

AR-881-E

Image

Iclock-880

Image

RFID Kart Okuyucular

Kartlı ve Şifreli PDKS

● Kartlı ve Şifreli Personel Takip Sistemi, 125 Khz proximity veya 13.56 Mhz mifare personel kartı kullanılarak ve buna bağlı kart okuyucu donanımlarının kullanımıyla yapılan personel kart okuma sistemidir. Sisteme aynı zamanda her personel için giriş şifresi tanımlaması da yapabilirsiniz.

● Personel kart okuyucular ile turnike ve kapı kontrolü yapmaya olanak sağlayan röleler bulunur. Bu sayede kapı ve turnikelerden sadece yetkili personelin giriş çıkış yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu da personel kart okuma sisteminin güvenliğini üst düzeyde artırır. 

Soyal AR-837E

Image

Soyal AR-725E

Image

RF600

Image

Soyal AR-837 QR

Image

Turnike Sistemi PDKS Entegrasyonu

Turnike Sistemleri

● Turnike sistemleri kullanarak erişim güvenliğini ve personel giriş çıkış takip kontrolünü arttırın

● Giriş ve çıkış kontrolünü yapmak istediğiniz alanların boyutlarına göre farklı turnike modelleri ve kombinasyonlarını tercih edebilirsiniz.

● Kart okuyucu, yüz tanıma, parmak izi ve diğer biyometrik geçiş kontrol üniteleri Turnikeler üzerine monte edilir. Yalnızca giriş yetkisi olan kişiler turnikelerden geçebilirler.  

Image

© 2023 Ozgur Zaman. All Rights Reserved. Powered by Arse